среда, 17 мая 2017 г.
Модуль 3. Рефлексія
Основні питання поділяються на ключові , тематичні та змістові. Зробив для себе висновок, що мені простіше спочатку сформулювати змістові, потім тематичні, а потім - ключові ("знизу-догори"). Також ми сьогодні працювали в парах, що дозволило проговорити свої ідеї щодо проектів, а також вибрати кращий. Виникло ще декілька ідей. Сформулювали навчальні цілі своїх проектів. Якщо раніше був логічним такий ланцюжок - формулювання знань, умінь, навичок, то в 21 ст. людина повинна вміти знайти певну інформацію, а потім - використати її.
Подписаться на:
Комментарии к сообщению (Atom)
Комментариев нет:
Отправить комментарий